درباره ما

1- پیشگام در صنعت
گروه صنعتی آسان تیکن در زمره اولین تولید کنندگان درب های قوطی آسان باز شو (Easy open Ends) مواد غذایی و انواع نوشیدنی فعالیت تولیدی خود را از سال 1389 آغاز نموده است.
2- تکنولوژی برتر
گروه صنعتی آسان تیکن با بهره گیری از تکنولوژی روز کشور آلمان و دو خط مدرن و پیشرفته تولید انواع درب های آسان باز شو قوطی های فلزی و آلومینیومی در صنعت بسته بندی فعال می باشد.
3- بهترین مواد اولیه
گروه صنعتی آسان تیکن در راستای گسترش بیش از پیش بهداشت و سلامت و به منظور افزایش حداکثری کیفیت و مقاومت درب ها ی قوطی اقدام به تأمین مواد اولیه مصرفی خود از جمله ورق های آلومینیومی، تین پلیت و لاک های مصرفی خود از معتبرترین کشورهای اروپایی و آسیایی و بهترین تولید کنندگان آن با بالاترین استانداردهای بین المللی نموده است.
4- رضایتمندی مشتریان
گروه صنعتی آسان تیکن توانسته است درجهت خودکفایی و جلب رضایت معتبرترین مشتریان این صنعت به لحاظ کیفی و کمی و همچنین تأمین نیازهای بازار داخلی و افزایش کیفیت بسته بندی صادرکنندگان مواد غذایی کنسروی کشور سهم بسزایی ایفا کند.
5- کنترل و تضمین کیفیت
کارخانه گروه صنعتی آسان تیکن با در اختیار داشتن بهترین و مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی جهت کنترل و تضمین کیفیت تولیدات خود از بالاترین سطح کیفی محصولات در بازار به شمار می آید.
6- کادر مجرب
گروه صنعتی آسان تیکن همگام با دانش فنی روز دنیا از مجرب ترین مهندسین و متخصصین صنعت بسته بندی بهره مند می باشد.
7- موقعیت صنعتی
گروه صنعتی آسان تیکن با استقرار واحدهای تولیدی خود در یکی از مناسب ترین مناطق صنعتی کشور توانسته است نسبت به ارسال محصولات خود به مشتریان در کوتاه ترین زمان اقدام نماید.

راه های ارتباط با ما

تلفن : 14-44373010-026

فکس : 44373015-026

واحد اداری : داخلی 101

واحد بازرگانی : داخلی 108

واحد فروش : داخلی 109

واحد مالی : داخلی 116-115

گروه صنعتی آسان تیکن
 
تولید کننده درب های آسان بازشو انواع نوشیدنی،کمپوت و کنسروها
info@asantcan.com
ساعات کاری شرکت

شنبه : ساعت 7 الی 16

یکشنبه : ساعت 7 الی 16

دوشنبه : ساعت 7 الی 16

سه شنبه : ساعت 7 الی 16

چهارشنبه : ساعت 7 الی 16

پنجشنبه : ساعت 7 الی 14

استان البرز. جاده قدیم کرج هشتگرد. جاده سهیلیه. 1700 متر بعد از پل زیرگذر راه آهن. اولین خیابان سمت چپ. خیابان بهکام ناز. تقاطع اول.گروه صنعتی آسان تیکن

وابسته به گروه صنایع فولاد صبح پارسیان